Pelin Karahan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pelin Karahan

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

tren bekliyorum :)

YazarMesaj
maTrax
Deneme moderatörler
Deneme moderatörler
maTrax

Kadın

tren bekliyorum :) Empty
MesajKonu: tren bekliyorum :)   tren bekliyorum :) EmptyÇarş. Ekim 29, 2008 5:06 pm

kadinin Biri Bir Gün Eşinden Habersiz Yatak Odasina Bir Dolap Almiş. Evide Tren Yolunun Yanindaymiş. Firmadan Elemanlar Gelip Dolabin Parçalarini Birleştirip Gitmişler!!! Sonra Bir Tren Geçmeye Başlamiş Dolabin Bütün Parçalari Dağilmiş. Kadin Hemen Firmayi Aramiş Yine Elemanlar Dolabi Kurup Gitmişler. Neyse Bir Tren Daha Geçmiş Dolap Gene Dağilmiş. Kadin Iyice Sinirlenip Firmayi Aramiş Ve Genel Müdürle Görüşmek Istemiş. Neyse Genelo Müdüre Olanlari Anlatmiş. Genel Müdür Bunun üzerine Nasil Olur Hanimefendi şimdi Bizzat Ben Gelip Kuracağim Dolabi Demiş. Neyse Genel Müdür Kadinin Evine Gelmiş Dolabi Kurmuş Ve Ben En Iyisi Dolabin Içinde Bekleyeyimde Hatanin Nereden Kaynaklandiğini Tespit Edeyim Demiş!!!
Derken Kapi çalmiş. Kadin Kapiyi Bir Açmiş Bakmiş Kocasi. Kocasi Söylene Söylene Girmiş Içeri. Bir Bakmiş Yatak Odasinda Yeni Bir Dolap Hemen Bağirmaya Falan Başlamiş Dolabin Kapağini Açinca Genel Müdürle Karşi Karşiya Gelmiş Ve Ne Ariyorsun Burada Diye Bağirmiş.
Genel Müdür: Valla şimdi Tren Bekliyorum Desem Inanmazsin!!!

tren bekliyorum :)
1 sayfadaki 1 sayfası